Українські автомобілісти давно полюбили марку Skoda завдяки її європейському корінню, якості та надійності. На Прикарпатті автомобілі цієї марки завжди користувалася великою популярністю серед автолюбителів. Тому старт роботи в Івано-Франківську в «обличчі» нового дилера - «Альянс-ІФ» - хороша новина.
Skoda - це не просто автомобільна марка з багатою історією (вона вважається однією з найстаріших автомобільних марок у Європі). Це, перш за все, відмінні бюджетні машини європейського виробництва. Сьогодні Skoda переймає всі напрацювання материнської корпорації Volkswagen і пропонує відмінну сучасну техніку за демократичною ціною.
Крім сертифікованої точки продажу, «Альянс-ІФ» пропонує післяпродажне та гарантійне обслуговування, послуги страхування, фінансування та кредитування, програму trade-in тощо.
Сервісне обслуговування автомобілів Skoda здійснюватиметься на базі діючого підприємства «Алекс-ІФ», що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Надрічна, 7
Обладнана сучасною технікою і за високими стандартами сервісна зона дозволить обслуговувати автомобілі Skoda на високому рівні. Діагностика систем автомобіля, гарантійний ремонт, технічне обслуговування, кузовні та малярні роботи, оригінальні запчастини, програма лояльності, розумні ціни – це далеко не весь перелік послуг, що чекає наших клієнтів.


Чекаємо вас за адресою: 
Відділ продажу: вул. Галицька, 80 А, м. Івано-Франківськ
Відділ сервісного обслуговування: вул. Надрічна, 7, м. Івано-Франківськ.
Дізнавайтеся більше за телефоном +38 0342 74 47 00.